Stowarzyszenie na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym RAZEM

Pełnosprawni kompetencjami PO KL. Sztuka integracji w Gminie Bestwina PO KL. Odnawialne źródło energii szansą na bogatszą ofertę kulturalną w Gminie Bestwina PROW. Klub integracji międzypokoleniowej PO FIO. Społecznie i zawodowo aktywni RAZEM PO KL. RAZEM promujemy sport i kulturę fizyczną PO FIO. Budowa siłowni outdoor PROW. Rozwijamy się kulturalnie z PZU. Kultura dla wszystkich Fundacja PZU. Pleciemy międzypokoleniową nić FIO. Gimnastyka, fitness, siłownia. 1 sierpnia zrealizowaliśmy.

OVERVIEW

This website stowarzyszenierazem.org presently has an average traffic ranking of zero (the lower the superior). We have explored twenty pages inside the web page stowarzyszenierazem.org and found five websites linking to stowarzyszenierazem.org. There are two contacts and addresses for stowarzyszenierazem.org to help you reach them. There are one social web accounts acquired by stowarzyszenierazem.org. This website stowarzyszenierazem.org has been online for eight hundred and nineteen weeks, thirteen days, thirteen hours, and fifty-three minutes.
Locations
Online Since
Sep 2008

STOWARZYSZENIERAZEM.ORG RANKINGS

This website stowarzyszenierazem.org is seeing a variation levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for stowarzyszenierazem.org

Traffic ranking (by month) for stowarzyszenierazem.org

Traffic ranking by day of the week for stowarzyszenierazem.org

STOWARZYSZENIERAZEM.ORG HISTORY

This website stowarzyszenierazem.org was first submitted to the registrar on September 03, 2008. As of today, it is eight hundred and nineteen weeks, thirteen days, thirteen hours, and fifty-three minutes old.
REGISTERED
September

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

Mirosława Nykiel -

Jeśli chcecie Państwo zaprosić swoich znajomych na tę stronę internetową prosimy o wypełnienie poniższego mini formularza. Sprawozdanie z pracy Posła VII kadencji Sejmu RP. Założenia na VIII kadencję Sejmu RP. Wspieranie innowacji, edukacji, ekologii i ekonomi. Współpraca i wsparcie dla Uczelni Wyższych. Przedsiębiorczość, innowacje, konkurencyjność. Młodzieżowe rozmowy o ważnych sprawach. Prof Jerzy Buzek na ATH.

PITy IPS rozlicz swój PIT i przekaż 1 na OPP - Wprowadzenie

WHAT DOES STOWARZYSZENIERAZEM.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of stowarzyszenierazem.org Mobile Screenshot of stowarzyszenierazem.org Tablet Screenshot of stowarzyszenierazem.org

Stowarzyszenie na Rzecz Osob z Uposledzeniem Umyslowym Razem

Agata Lyp

Plac Opatrznosci Bozej 20

Bielsko-Biala, 43-300

home.pl

Administracja Sieci home.pl

ul. Zbozowa 4

Szczecin, 70-653

STOWARZYSZENIERAZEM.ORG HOST

I found that a single page on stowarzyszenierazem.org took two thousand four hundred and fifty-three milliseconds to come up. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
188.128.161.141

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

SERVER OS AND ENCODING

I diagnosed that stowarzyszenierazem.org is using the IdeaWebServer/v0.80 server.

Stowarzyszenie na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym RAZEM

DESCRIPTION

CONTENT

This website states the following, "Sztuka integracji w Gminie Bestwina PO KL." We viewed that the web site also said " Odnawialne źródło energii szansą na bogatszą ofertę kulturalną w Gminie Bestwina PROW." It also said " Klub integracji międzypokoleniowej PO FIO. Społecznie i zawodowo aktywni RAZEM PO KL. RAZEM promujemy sport i kulturę fizyczną PO FIO. Rozwijamy się kulturalnie z PZU. Kultura dla wszystkich Fundacja PZU. Gimnastyka, fitness, siłownia."

SEEK SUBSEQUENT WEB PAGES

Stowarzyszenie Razem

stowarzyszenierodzicow.pl

Twoja przegl darka nie obs uguje ramek.

. Stowarzyszenie S12 .

Witamy na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Jednostek Samorządu Terytorialnego Na Rzecz Budowy Drogi Ekspresowej S 12. Pragniemy zapoznać Państwa z misją Stowarzyszenia i zachęcić do poparcia naszych działań i zamierzeń. I Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia. W dniu 21 marca 2013 roku odbyło się w Radomiu I Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Stowarzyszenie Sowa

Inne w Sprawie decyzji Komisji. Jelenie w cenie jesienią czyli, Program Prawa i Sprawiedliwości 2014. This entry was posted in Bez kategorii. This entry was posted in Bez kategorii. Prokuratura bierze się do pracy? This entry was posted in Bez kategorii. 8220;Piłka powróciła do Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie.